Sipariş ve Teslimat Şartları

Sipariş ve Teslimat Şartları

Siparişinizin onaylandığına ilişkin bilgi mesajı e-posta ile gelmeden sipariş ile ilgili işlemleriniz başlamamaktadır. Bu yüzden öncelikle onay mesajının gelmesini bekleyiniz. Sitemizden yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Mersin, Kayseri ve Bursa için onay mesajından sonraki ilk 2 iş günü içerisinde, diğer illere ise sipariş tarihini takip eden 5 iş günü içerisinde kargo ile ulaştırılır.

Sipariş Teslimatı

Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Mersin, Kayseri ve Bursa içinden verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde, Ankara dışından verilen siparişler ise en geç 5 iş günü (Pazartesi -Cuma) içerisinde teslim edilir.
Saat 16:00`dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.
Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılma

Teslimat ve Kargo Ücretleri

Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Siparişlerinizin ulaşım ücretini kargo teslimatını yapan ulaşım şirketi çalışanına teslim anında yapmanız gerekecektir. Natura Baby, siz değerli müşterilerimize siparişlerinde en az ücreti ödemeniz için kargo şirketleri ile gerekli anlaşmaları yapmaktadır.

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, (naciye@babysling.com.tr) göndermeniz yeterli olacaktır. En yakın zamanda çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

Müşteri Memnuniyeti

Alışverişinizin
her aşamasında %100 Müşteri Memnuniyeti

Garanti ve İade

Tüm alışverişlerinizde
sorunsuz
iade politikası

Kargo Bedava

100TL ve Üzeri siparişlerde Kargo ücretsizdir.

Güvenlik

%100 Güvenli Alışveriş Kredi Kartı, Havale ve Kapıda Ödeme Seçenekleri.

Sertifikalarımız
        

Yasal Uyarı:babysling.com.tr'de kullanılan görseller, yazılı metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları Alarga Tekstil LTD. ŞTİ' ye aittir. Bu sitede yer alan içerikler, Alarga Tekstil LTD. ŞTİ 'nin izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.