Garanti ve İade Şartları

Garanti Şartları

Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak, garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz. Bünyemizde teknik servisimiz yoktur.

BabySling.com.tr’a gönderdiğiniz ürünler de tarafımızdan yetkili servislere gönderilmekte ve sonuç beklenmektedir. Garanti kapsamında bünyemize gönderdiğiniz ürünlerin ulaşım bedeli müşterilerimize aittir. Arızalı ürünü doğrudan yetkili servise göndermeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlamaktadır. Yetkili Servis ile problem yaşadığınızda bize başvurabilirsiniz.

Keyifli Alışverişler


İade Şartları

İade ve değişim işlemlerinizi sitemize giriş yaptıktan sonra İADE kısmından tanımlayabilir ve takibini yapabilirsiniz.

Bu kısımdan talep oluşturulmadan gönderilen iade ve değişim paketleri işleme alınamamakta ve tarafınıza karşı ödemeli olarak gönderilmektedir.

İade ve değişim adresimiz aşağıdaki gibidir , bu adres dışında başka bir adrese gönderilen paketlerin sorumluluğu firmamıza ait değildir.

İade adresi için iletişim bölümündeki adresimizi kullanabilirsiniz

Not : Faturasız , Ürün etiketi sökülmüş , Eksik aksesuarlı ve Kullanılmış ürünlerin değişim ve iade işlemi yapılamaz.

Müşteri Memnuniyeti

Alışverişinizin
her aşamasında %100 Müşteri Memnuniyeti

Garanti ve İade

Tüm alışverişlerinizde
sorunsuz
iade politikası

Kargo Bedava

100TL ve Üzeri siparişlerde Kargo ücretsizdir.

Güvenlik

%100 Güvenli Alışveriş Kredi Kartı, Havale ve Kapıda Ödeme Seçenekleri.

Sertifikalarımız
        

Yasal Uyarı:babysling.com.tr'de kullanılan görseller, yazılı metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları Alarga Tekstil LTD. ŞTİ' ye aittir. Bu sitede yer alan içerikler, Alarga Tekstil LTD. ŞTİ 'nin izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.